Xiaomi представила найшвидшу в світі технологію бездротової зарядки смартфонів

Китайська компанія Xiaomi, один з найбільших в світі постачальників смартфонів, анонсувала сьогодні найшвидшу в світі технологію підзарядки акумулятора бездротовим способом.

Впровадженням бездротової зарядки Xiaomi займається більше двох з половиною років. Так, в березні 2018 року був представлений апарат Xiaomi Mix 2S з 7,5-ватною бездротовою зарядкою, а в жовтні того ж року – пристрій Xiaomi Mix 3 з 10-ватною системою.

У вересні 2019-го світ побачив смартфон Xiaomi Mi 9 Pro з 30-ватною бездротовою підзарядкою, а в березні поточного року Xiaomi розповіла про 40-ватну підзарядку. У серпні 2020 року компанія показала апарат Mi 10 Extreme Commemorative Edition, що підтримує 50-ватну зарядку бездротовим способом.

Нова бездротова технологія забезпечує потужність до 80 Вт – це максимальний показник на сьогоднішній день. Робота системи показана на прикладі модифікованого смартфона Mi 10 Pro.

Акумулятор ємністю 4000 мА·год може бути наполовину заряджений бездротовим способом всього за 8 хвилин. На повне заповнення запасу енергії такої батареї – з 0% до 100% – потрібно 19 хвилин.

В технічні деталі щодо 80-ватної системи Xiaomi НЕ вдається. Про терміни комерційної доступності технології також нічого не повідомляється.

Не пропустітьПОДІБНЕ
рекомендації для вас

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Нове

- Advertisement -

Вас може зацікавитиПОДІБНЕ
рекомендації для вас