У Кремлі шукають способи обійти санкції США і добудувати “Північний потік-2”

Росія шукає способи обійти санкції стосовно “Північного потоку-2”

Аби закінчити будівництво магістрального газопроводу “Північний потік-2” Кремль почав розробку нової тактики та стратегії.

Зокрема, аби обійти санкції Сполучених Штатів Америки, Росія розпочала переговори з партнерами по проєкту. В першу чергу, йдеться саме про Німеччину.

Про це повідомив прессекретар чинного президента Російської Федерації Дмитро Пєсков, пише інформаційне агентство “ТАСС”.

“Безумовно, якщо всі формулювання (стосовно санкцій Америки, – ред.), які до цього озвучувались, будуть формалізовані таким чином, це потребує певного аналізу з тим, щоб вже вибудовувати стратегію, виходячи з кінцевої мети — необхідність завершення будівництва цього мега-проекту”.

Пєсков зауважив, що Кремль розпочав переговори зі своїми партнерами, які залучені та зацікавлені в завершенні будівництва магістрального газопроводу.

Нагадаємо, що проти американських санкцій виступив представник Європейського Союзу із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель. За його словами, ЄС просить США припинити застосовувати санкції проти європейських компаній, які ведуть легітимний бізнес.

ДжерелоТАСС

Не пропустітьПОДІБНЕ
рекомендації для вас

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Нове

- Advertisement -

Вас може зацікавитиПОДІБНЕ
рекомендації для вас