Тягнибок закликає людей до повалення влади

Ексдепутат та лідер фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок під час сьогоднішнього віча на Майдані Незалежності погрожував чинній владі революцією.

Про це повідомляється на сайті інформаційного агентства «Вголос».

Як зазначає Олег Тягнибок, вчинки чинної влади та президента України Володимира Зеленського вже перейшли «червоні лінії», про які, сьогодні, 8 грудня, громадяни України вийшли нагадати владі, напередодні нормандського саміту.

“Рівно 6 років тому ми з вами повалили на Бесарабці червоного боввана Лєніна. Після того почався лєнінопад по всій Україні. Так ось: повалили 6 років тому червоного боввана, повалимо тепер і зеленого! Наша мета – щоби наші діти та внуки вже не боролися за Україну. Ми маємо завершити Революцію Гідності українською перемогою! А нехай вже наші діти та внуки живуть у великій, процвітаючій, красивій, могутній, мирній, вільній Українській державі!”

 

На думку голови об’єднання «Свобода» чинний президент України Володимир Зеленський завтра під час нормандського саміту намагатиметься продати інтереси України заради постачання газу з Росії.

Як зазначив Тягнибок, між Україною та Росією не повинно бути ніякої торгівлі на крові.

 

ДжерелоВголос

Не пропустітьПОДІБНЕ
рекомендації для вас

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Нове

- Advertisement -

Вас може зацікавитиПОДІБНЕ
рекомендації для вас