Голова ВООЗ попередив про посилення пандемії коронавірусу

Станом на 27 липня, у світі лабораторно підтверджено 16,3 мільйона випадків зараження на коронавірус.

Голова Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреісус попередив про посилення пандемії коронавірусу. Зокрема, він має намір зібрати надзвичайну комісію, аби разом оцінити ситуацію у світі.

Про це пише пресслужба ВООЗ.

Як зазначив Гебреісус, з моменту розвитку пандемії у світі зареєстровано більше ніж 640 000 летальних випадків. Ба більше, лише за останні 6 тижнів, загальна кількість подвоїлась.

“Відповідно до вимог міжнародних медико-санітарних правил я збираюся скликати надзвичайний комітет на цьому тижні, щоб переглянути ситуацію з коронавірусом”.

Нагадаємо, нещодавно перший випадок зараження зафіксували в Північній Кореї, у зв’язку з чим, лідер країни Кім Чен Ин оголосив надзвичайну ситуацію та наказав ізолювати прикордонне місто, де і зафіксували захворювання.

Зокрема, відомо, що епідемія COVID-19 в Україні має інший сценарій розвитку, ніж в інших країнах Європи. В Україні спостерігається менша смертність серед літніх людей, втім більша кількість випадків зараження серед молоді та вагітних жінок.

ДжерелоTwitter

Не пропустітьПОДІБНЕ
рекомендації для вас

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Нове

- Advertisement -

Вас може зацікавитиПОДІБНЕ
рекомендації для вас