З якими проблемами зіткнеться Україна після створення вакцини від коронавірусу?

Готова вакцина від коронавірусу може призвести до справжніх змагань серед країн, які хочуть першими провакцинувати своїх громадян.

Так, вакцина може бути створене вже зовсім незабаром. Однак, за словами колишнього міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької, Україна ще встигне зіткнутися з іншими проблемами, оскільки після створення вакцини, головною проблемою стане дефіцит медичного препарату.

Як зазначила ексміністр, на створення лікарського засобу потрібно майже півтора року, однак, враховуючи те, що над вакциною працюють вчені з усього світу, а грошей вкладається набагато більше, ніж це потрібно — є можливість прискорити час розробки та випробувань.

Зокрема, на жаль, потреба у вакцині перевищує можливості виробника, через що, кожній країні необхідно зайняти місце в черзі, аби якнайскоріше придбати партію. Втім, є також питання економічного змагання країн, оскільки кожна влада бажає першою покласти кінець епідемії на своїй території.

Сьогодні, найперспективнішою вакциною є AZD1222 – розробка Оксфордського університету. Препарат також першим перейшов на фазу випробувань.

Не пропустітьПОДІБНЕ
рекомендації для вас

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Нове

- Advertisement -

Вас може зацікавитиПОДІБНЕ
рекомендації для вас