Продовження “Мисливців за привидами” знову перенесли: названо нову дату (Відео)

Ностальгічний триквел «Мисливців за привидами» з підзаголовком «Спадкоємці» обзавівся новою датою релізу. Студія Sony Pictures визначила прем’єру картини Джейсона Райтмана («Мені б у небо») з 5 березня на 11 червня 2021 року.

У центрі сюжету стрічки виявиться мати-одиначка з двома підлітками. Разом з дітьми вона переїжджає на ферму в Оклахомі, отриману в спадок від батька, якого не знала. Намагаючись з’ясувати більше про свого загадкового дідуся, юні герої знаходять автомобіль Ecto-1, що належав знаменитим мисливцям за привидами. Цим самим дідусем є персонаж покійного Гарольда Раміса – Ігон Спенглер.

Головні ролі в продовженні культової франшизи зіграли Фінн Вулфард, Маккенна Грейс, Керрі Кун, Боким Вудбайн, Олівер Купер, а також зірки оригінальної дилогії в особі Білла Мюррея, Дена Ейкройда, Ерні Хадсона, Сігурні Уівер і Енні Поттс. Над розробкою сценарію Рейтман працював спільно з творцем мультфільму «Будинок-монстр» Гілом Кінаном. Продюсує проект батько Джейсона, Айвен Рейтман – режисер перших двох частин.

Не пропустітьПОДІБНЕ
рекомендації для вас

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Нове

- Advertisement -

Вас може зацікавитиПОДІБНЕ
рекомендації для вас