У ЄС затвердили перший препарат для лікування коронавірусу

Медичний препарат “Ремдесивір” може прискорити одужання пацієнтів.

Європейське агентство з лікарських засобів офіційно заявило, що препарат Veklury (ремдесивір) можна застосовувати під час лікування хворих на коронавірус пацієнтів, аби прискорити їх одужання.

Як повідомляє пресслужба агентства, препарат варто прописувати дорослим та підліткам старше 12 років з ураженням легень, яким потрібен додатковий кисень.

Під час досліджень вивчали історію хвороби більше ніж 1000 пацієнтів з коронавірусом. Примітно, що пацієнти, які приймали ремдесивір одужали від коронавірусу після 11 днів, а пацієнти, які приймали плацебо перебували у лікарні до 15 днів. Зауважимо, що медичний препарат не впливав на процес одужання у пацієнтів, які хворіли на легку чи помірну форму коронавірусу.

Зокрема, пацієнти з тяжкою формою захворювання, перебували у лікарні протягом 12 днів, коли приймали препарат. А пацієнти, які приймали плацебо були виписані після 18 днів лікування.

Однак під час одужання не спостерігалося ніякої різниці у пацієнтів, що почали приймати ремдесивір, коли вони вже перебували на штучній вентиляції легенів.

Не пропустітьПОДІБНЕ
рекомендації для вас

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Нове

- Advertisement -

Вас може зацікавитиПОДІБНЕ
рекомендації для вас