Як не нервуватися у період пандемії та карантину?

Як зазначає психолог Університету Дьюка Робін Гурвич, карантин, є чудовою можливістю подумати про нові зміни в житті, оскільки ситуація з вірусом також буде змінюватися.

«Це гарний час, щоб подумати, що ви будете робити, якщо школа вашої дитини закриється? Якщо вам доведеться продовжувати працювати, на кого можете розраховувати? ” – підкреслив лікар.

На жаль, саме невизначеність веде до сильної тривоги та паніки.

“Люди отримують дійсно різні повідомлення. Коли це відбувається, вони самі починають заповнювати прогалини, і можуть подумати, що їм не все говорять. Тоді ви починаєте панікувати”.

Що робити аби повністю уникнути паніки та мінімізувати ризик зараження?

Необхідно запастися дезінфекційними засобами на спиртовій основі. У випадку, якщо цього не вдалося зробити, вам не варто хвилюватися. Мило з водою також ефективні проти вірусів.

Після повернення додому не забувайте вимити руки, почистити телефон та висушити його. Крім того, варто очищати усі поверхні, до яких часто торкаються: дверні ручки, пульт дистанційного керування і так далі.

Коли виходите з дому, візьміть серветки. Якщо потрібно відкрити двері, чи взяти кошик в супермаркеті, натиснути кнопку ліфта – використайте серветку, аби створити бар’єр між вами чи потенційно небезпечним об’єктом.

Не пропустітьПОДІБНЕ
рекомендації для вас

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Нове

- Advertisement -

Вас може зацікавитиПОДІБНЕ
рекомендації для вас