Коли дієта може стати небезпечною для здоров’я?

Під час дієти, ніколи не варто забувати про можливі наслідки.

Весна та літо змушують дивитися на себе більш критично, що вимушує починати заходи щодо приведення тіла в порядок. В інтернеті є безліч самих різних дієт, які обіцяють вам стрункість тіла лише за кілька днів. Однак, чи справді ці дієти є дієвими та що повинно стати тривожним сигналом в харчуванні, який попереджає про загрозу вашому організму.

Відмова від багатьох продуктів
Вас повинно насторожити, коли дієта пропонує вам відмовитися від досить великої кількості продуктів та значно скоротити кількість вживаних білків та вуглеводів. Зауважимо, що корисна дієта повинна бути збалансованою, аби не шкодити вашому організму. Вуглеводи є джерелом нашої енергії, а білки живлять м’язи. Відмовившись від них, можливо вам вдасться схуднути, але скільки потім доведеться витратити зусиль, щоб відновити нормальний обмін речовин?

Психологічний дискомфорт
Якщо ваша дієта повністю змінила ваше життя, і ви відчуваєте себе в ній незатишно, теж слід насторожитися. Дієта не повинна позбувати вас насолоди від життя. Дієта яка перетворює ваше життя на муку – поганий варіант для боротьби з надлишковою вагою, оскільки якось ви зірветесь і усі зусилля будуть марними.

Швидкий ефект
Усі дієти які пропонують вам позбутися від надлишкової ваги за декілька днів є небезпечними. Їх уявна ефективність заснована на виведенні з організму рідини, що може призвести до хвороби нирок, авітамінозом, виснаженням і втратою м’язової маси.

Не пропустітьПОДІБНЕ
рекомендації для вас

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Нове

- Advertisement -

Вас може зацікавитиПОДІБНЕ
рекомендації для вас